| Product Name | IP67 M8 Connector After Install Female 4P Shield 0.5m Cable Length |
|---|---|
| Ingress Protection | IP67 |
| Operation Current | MAX 4A |
| Rated Voltage | 60 V AC/DC |
| Operating Temperature | -25~+85℃ |
| Produktbezeichnung | IP67 M8 Anschluss Front installieren weibliche 3P Schild |
|---|---|
| Ingress Protection | IP67 |
| Operation Current | MAX 4A |
| Nennspannung | 60 V Wechselstrom |
| Operating Temperature | -25~+85℃ |
| Product Name | IP67 M8 Connector After Install Female 4P Shield |
|---|---|
| Ingress Protection | IP67 |
| Operation Current | MAX 4A |
| Rated Voltage | 60 V AC/DC |
| Operating Temperature | -25~+85℃ |
| Product Name | IP67 M8 Connector After Install Female 4P Shield 2.0m Cable Length |
|---|---|
| Ingress Protection | IP67 |
| Operation Current | MAX 4A |
| Rated Voltage | 60 V AC/DC |
| Operating Temperature | -25~+85℃ |